Yapışmaz Tavalar iCook™
Yapışmaz Tavalar iCook™

Yapışmaz Tavalar iCook™ (101083 )

Marka : iCook™
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.251,53(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.801,23(KDV Dahil)
₺150,10 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin Tatmin Garantisi

6 Parçalı Özel Cam Kapaklı Yapışmaz Tava Seti

iCook™ Yapışmaz pişirme setleri bilimle teknolojiyi birleştirerek kaliteli ürünler yaratır. iCook™ markası günümüzde var olan en ileri teknolojiyi uygulayan DURAMIC™ yapışmaz kaplama sistemiyle üstün ürünler sunmaktadır.

2 katmanlı DURAMIC yapışmaz kaplama sistemi üstün dayanıklılık amacıyla içerden ve dışarıdan güçlendirilmiştir. Özel ürün kombinasyonu birçok özelliğe sahiptir ve bu üstün nitelikli kaplamada uygulanan ileri teknolojiler ürüne önemli gelişmiş özellikler kazandırmıştır. Sonuçta yemek pişirirken daha az çaba yeterli olmakta ve tavaları temizlemek daha da kolaylaşmaktadır. 

OPTITEMP™ kalın tabanlı, ergonomik tasarımlı sap ve tutma parçalı, yapışmaz kaplama paslanmaz çelik kaplar.  Sağlam taban yiyeceklerin eşit şekilde pişmesini sağlamak üzere mükemmel ısı dağılımı sunar.  Tava gövdeleri en az % 18 krom (paslanmaya karşı direnç için) ve % 8 – 10 nikel (pişirme kaplarını şekillendirmeyi kolaylaştırmak için) içeren özel kalın paslanmaz çelikten yapılmıştır.Taban endüksiyon ocaklara uyum sağlamak için ferromanyetik paslanmaz çelikten yapılmıştır. 

 

 

i

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı