Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ (121559 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺474,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺379,52(KDV Dahil)
₺31,63 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Ürün 2 Ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Bu özel cilt sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendiriciyle ikinci ve üçüncü cilt sorununuza çözüm bulun ve sarkmış ve hasar görmüş cilt gibi yaşlanma belirtilerine karşı önlem alın.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

*Baz Serumla karıştırıldığında

 

Sizin İçin Ne Yapar

  • Cildin sıkılığını ve esnekliğini iyileştirdiği ve artırdığıklinik deneylerle kanıtlanmıştır.
  • Cildin sarkmasını önlemek üzere cildin yapı taşlarının birbirine kenetlenerek oluşumunu destekler ve güçlendirir.
  • Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendiriciyi Baz Serumla karıştırdıktan ve kullanmaya başladıktan sonraki birkaç hafta içinde, yüz hatları daha biçimli ve belirgin bir görünüme kavuşur.

 

Neden Seveceksiniz

 

Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendiriciyi Baz Serumla karıştırarak, cilt sarkmasıyla mücadelede devrim yaratan Cildi Sıkılaştırıcı Teknoloji sayesinde cilt hücrelerinizi yüzeyden derinlere kadar güçlendirebilirsiniz. Serumumuz cilt yapıtaşlarının birbirine kenetlenmiş şekilde oluşumunu destekleyerek, cildinizin sıkılığını ve esnekliğini artırır. Cildiniz daha sıkı, esnek ve dolgun bir görünüme kavuşurken, yüz hatlarınız biçimlenir ve belirginleşir.

 

Sizin İçin Bilgiler

Baz Serumla karıştırıldığında:

  • Yüz cildinin esnekliğinde artış*
  • Yüz hatları netleşir, sıkılaşır, belirginleşir.
  • Alın gözle görülür şekilde sıkılaşır.

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Cutometer Measurements (Kutometre Ölçümleri) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC, n=36, yaş aralığı = 30-62; Ek 9).

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı