Benzer Ürünler
Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ (123757 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺880,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺704,51(KDV Dahil)
₺58,71 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

24 ml + 2 ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Başlıca cilt sorununuz cilde sıkılığını ve esnekliğini geri kazandırmak ise, Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti sizin için doğru çözümdür. İki Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek serumunuzu kişiselleştirin.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Cildin sıkılığını ve esnekliğini iyileştirdiği ve artırdığıklinik deneylerle kanıtlanmıştır.
  • Baz Serum ve Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendirici içerir.
  • Baz Serum’un içeriğindeki %100 Phyto-Infused Water, 5 adet saf NUTRIWAY™ bitkisel bileşenini -Aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak- harmanlar ve şimdiye kadar tek bir ARTISTRY™ ürününde yer alan en yüksek konsantrasyon ve sayıda NUTRIWAY™ bileşeni sunar.
  • Cildin sarkmasını önlemek üzere cildin yapı taşlarının birbirine kenetlenerek oluşumunu destekler ve güçlendirir.

 

Neden Seveceksiniz

 

Cildin gençlik sıkılığını kaybetmeye başlamasının ilk izleri umutsuzluğa neden olabilir, fakat Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti hemen imdadınıza yetişir. İki bölümden oluşan bu Kitin içeriğindeki Sıkılaştırıcı Konsantre Güçlendirici ve Baz Serum birleştiklerinde cildi besler ve doğal esnekliğini ve canlılığını destekler.Serumun cildinizin dahili destek sistemi üzerinde yarattığı güçlendirici etkiler sayesinde, cildinizin sarkmasına karşı savaşarak, daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kitinizdeki Baz Seruma koleksiyondan 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek, cildinizin tüm sorunlarına cevap verecek kişiselleştirilebilen bir çözüm yaratabilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Yüz cildinin esnekliğinde artış*
  • Yüz hatları netleşir, sıkılaşır, belirginleşir.
  • Alın gözle görülür şekilde sıkılaşır.
  • Baz Serum Konsantre Güçlendiricinin nüfuz etme yoğunluğunu büyük oranda artırır**.

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Cutometer Measurements (Kutometre Ölçümleri) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC, n=36, yaş aralığı = 30-62; Ek 9).

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: In Vitro Franz Cell Assay (Analitik Bilimler Raporu RPT-CS-17-005; Ek 26)

Çerez Kullanımı