Nemlendirici Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Nemlendirici Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Nemlendirici Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Nemlendirici Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ (121556 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺298,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺238,44(KDV Dahil)
₺19,87 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Ürün 2 Ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Cildin nem bariyerinin korunmasına yardımcı olarak gün boyu nemli kalmasını sağlayan Nemlendirici Konsantre Güçlendirici ekleyerek serumunuzu gerçek anlamda kişiselleştirebilirsiniz.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

Baz Serumla karıştırıldığında:

  • Cildin nem bariyerinin yenilenmesine ve güçlendirilmesine yardımcı olur ve cilt için vazgeçilmez nitelik taşıyan nemlendirmeyi destekler.
  • Gün boyu nemlendirme*
  • Cildin esnek, yumuşak kalmasını ve sağlıklı görünmesini sağlar.
  • Cildin neminiçeşitli şekillerde destekler

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Moisturization Study (Klinik Nemlendirme Araştırması) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-004-17-ASC, n=35, yaş aralığı = 24-61; Ek 2).

 

Neden Seveceksiniz

 

Kuru cilt sizin için özellikle önemli bir cilt bakım konusu ise, Baz Seruma karıştıracağınız Nemlendirici Konsantre Güçlendiriciden çok memnun kalacaksınız. Bu konsantre, yüksek performanslı Nemlendirici Konsantre Güçlendirici cildinizi neredeyse anında nemlendirir. Daha da iyisi, nemi hapsederek, gün boyu kalıcı sonuçlar sağlar.

*Baz Serumla karıştırıldığında

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Cildin yumuşaklığında ve pürüzsüzlüğünde.önemli ölçüde artış*
  • Uygulamadan hemen sonra, nemlendirmede istatistiki açıdan kayda değer bir iyileşme**
  • Cildin gün boyu nemlendirilmiş kalması için nemi hapseder.**

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Moisturization Study (Klinik Nemlendirme Araştırması) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-004-17-ASC, n=35, yaş aralığı = 24-61; Ek 2).

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı