Nemlendirici Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Nemlendirici Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Nemlendirici Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Nemlendirici Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ (123754 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺704,55(KDV Dahil)
İndirimli : ₺563,64(KDV Dahil)
₺46,97 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

24 ml + 2 ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Başlıca cilt sorununuz nemlendirme ise, Nemlendirici Etkili Serum Kiti sizin için mükemmel çözümdür! Nemlendirici Etkili Serum Kitiyle başlayın, iki Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek serumunuzu kişiselleştirin.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

  • Nemlendirici Etkili Serum Kiti cildin nem bariyerini güçlendirerek, görünümünü, yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü iyileştirir.
  • Baz Serum ve Nemlendirici Konsantre Güçlendirici içerir.
  • Baz Serum’un içeriğindeki %100 Phyto-Infused Water, 5 adet saf NUTRIWAY™ bitkisel bileşenini -Aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak- harmanlar ve şimdiye kadar tek bir ARTISTRY™ ürününde yer alan en yüksek konsantrasyon ve sayıda NUTRIWAY™ bileşeni sunar.
  • Cildi neme boğarak, görünümünü anında dolgunlaştırır.
  • Gün boyu nemlendirme*
  • Cildin esnek, yumuşak kalmasını ve sağlıklı görünmesini destekler.

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Moisturization Study (Klinik Nemlendirme Araştırması) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-004-17-ASC, n=35, yaş aralığı = 24-61; Ek 2).

 

Neden Seveceksiniz

 

Artistry Signature Select™ Nemlendirici Etkili Serum Kiti kuru cilt için en iyi serumu arayanlar için ideal başlangıç noktasıdır. Nemlendirici Konsantre Güçlendirici, Baz Serumun cildi besleyen bileşenleriyle bir araya geldiğinde cilde daha etkili nüfuz ederek, daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha dolgun görünen bir cilt sağlar. Ayrıca Baz Seruma 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek, diğer cilt sorunlarınıza da çözüm getirmek üzere bütünüyle kişiselleştirilebilen serumunuzu yaratabilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Cildin yumuşaklığında ve pürüzsüzlüğündeönemli ölçüde artış sağlar*
  • Nemlendirici Etkili Serum Kitinin uygulanmasından hemen sonra, nemlendirmede istatistiki açıdan kayda değer bir iyileşme sağlanmıştır.**
  • Cildin gün boyu nemlendirilmiş kalması için nemi hapseder.**
  • Baz Serum Konsantre Güçlendiricinin nüfuz etme yoğunluğunu büyük oranda artırır***

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Moisturization Study (Klinik Nemlendirme Araştırması) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-004-17-ASC, n=35, yaş aralığı = 24-61; Ek 2).

***Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: In Vitro Franz Cell Assay (Analitik Bilimler Raporu RPT-CS-17-005; Ek 26)

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı