Lekelere Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select
kapiyayolla.com Lekelere Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Lekelere Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Lekelere Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select (123758 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺880,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺704,51(KDV Dahil)
₺58,71 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

24 ml + 2 ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Cildinizin başlıca sorunukoyu lekelerin görünürlüğünü azaltmak ise, Lekelere Karşı Etkili Serum Kiti size için bunu sağlayacaktır. İki Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek serumunuzu kişiselleştirin.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Lekelere Karşı Etkili Serum Kitimiz lekelere karşı benzersiz formülü sayesinde koyu lekelerin boyutunu, rengini ve görünürlüğünü azaltır ve cilt tonunu dengeler.
  • Baz Serum ve Lekelere Karşı Konsantre Güçlendirici içerir.
  • Baz Serum’un içeriğindeki %100 Phyto-Infused Water, 5 adet saf NUTRIWAY™ bitkisel bileşenini -Aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak- harmanlar ve şimdiye kadar tek bir ARTISTRY™ ürününde yer alan en yüksek konsantrasyon ve sayıda NUTRIWAY™ bileşeni sunar.
  • Lekelere karşı etkili ve aydınlatıcı bileşenler koyu pigmentasyon lekelerinin neden olduğu yaşlanma izlerinin görünürlüğünü hafifletir.

 

Neden Seveceksiniz

 

Koyu pigmentasyon lekeleri cildinizi önemli ölçüde yaşlı görünmesine neden olabilir. Lekelere Karşı Konsantre Güçlendiricinin içeriğinde bulunan en son buluşumuz Lekeleri Hedefleyen C Vitamini Teknolojisinden faydalanın. Bu bileşenler Baz Seruma eklenip karıştırıldığında, koyu lekelerin boyutunu ve rengini azaltır. Ayrıca Baz Seruma 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen serumunuzu yaratabilir, diğer cilt sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Ciltteki pigmentasyon lekelerinin boyutlarında büyük ölçüde azalma görülmüştür*.
  • Leke boyutu, rengi ve renk kontrastını kapsayan Leke Yoğunluğu Endeksinde önemli ölçüde iyileşme görülmüştür*.
  • İnatçı koyu lekelerin görünürlüğü azalır, cilt tonu daha renk dengeli bir görünüme kavuşur.
  • Baz Serum, Konsantre Güçlendiricinin nüfuz etme yoğunluğunu büyük oranda artırır**.

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Image Analysis (Görüntü Analizi) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-020-16-ASC, n=36, yaş aralığı = 27-67; Ek 7).

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: In Vitro Franz Cell Assay (Analitik Bilimler Raporu RPT-CS-17-005; Ek 26)

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı