Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ (121558 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺406,53(KDV Dahil)
İndirimli : ₺325,22(KDV Dahil)
₺27,10 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Ürün 2 Ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendiriciyi Baz Seruma ekleyerek, içeriğindeki güçlü ve ileri teknolojilerle serumunuzu bütünüyle kişiselleştirin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü azaltın.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek üzere cildi pürüzsüzleştirir.
  • Kırışıklıklara karşı etkili bu güçlü serumun ince çizgilerin ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünü hafiflettiği klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
  • Çizgileri Hafifletici Teknoloji etkili bir kırışıklık karşıtı bileşen yaratarak cilde enerji verir vedaha pürüzsüz, daha sağlıklı görünen bir cilt sağlar.

 

Neden Seveceksiniz

 

Zaman geçtikçe ince çizgiler ve kırışıklıklar konusunda endişelenmeniz son derece doğaldır. Kırışıklıklara karşı etkili bir arıyorsanız, Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici bu konuda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Baz Serumla birleştirdiğinizde elde edeceğiniz, etkinliği klinik deneylerle kanıtlanmış cilt serumu, kişiselleştirilebilen ve bütünsel bir cilt bakım programı kapsamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz de kullanmaya başladıktan sonra nispeten kısa bir süre zarfında ince çizgilerin ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünde önemli ölçüde iyileşme deneyimleyebilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Serumun ince çizgilerin, kırışıklıkların ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünün hafiflemesine yardımcı olduğu klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
  • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü hafifletir ve düzgünleştirir**.
  • Daha genç, taze ve canlı görünen cilt ortaya çıkar.

*Tüketici algılaması araştırmasıyla desteklenmiştir (MarketVision Research Study 16-0875, n=173, yaş aralığı = 25–79; Ek 1)

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı