Benzer Ürünler
Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ (123756 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺812,76(KDV Dahil)
İndirimli : ₺650,21(KDV Dahil)
₺54,18 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

24 ml + 2 ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kitimiz cildinizin başlıca sorunu yaşlanma belirtileri ise, sizin için mükemmeldir. İki Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek serumunuzu kişiselleştirin.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kitimizin ince çizgilerin ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünü hafiflettiği klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
  • Baz Serum ve Kırışıklıklara KarşıKonsantre Güçlendiriciiçerir.
  • Baz Serum’un içeriğindeki %100 Phyto-Infused Water, 5 adet saf NUTRIWAY™ bitkisel bileşenini -Aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak- harmanlar ve şimdiye kadar tek bir ARTISTRY™ ürününde yer alan en yüksek konsantrasyon ve sayıda NUTRIWAY™ bileşeni sunar.
  • Çizgileri Hafifletici Teknoloji etkili bir kırışıklık karşıtı bileşen yaratarak cilde enerji verir ve daha pürüzsüz, daha sağlıklı görünen bir cilt sağlar.

 

Neden Seveceksiniz

 

Zaman geçtikçe ince çizgiler ve kırışıklıklar ortaya çıkıyorsa, iki bölümden oluşan Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kitini edinmenin zamanı gelmiş demektir. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünde olağanüstü sonuçlar için, Kitinizde yer alan Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendiricinin içeriğini Baz Seruma eklemeniz yeterlidir. Klinik olarak kanıtlanmış olan bu formül sayesinde daha pürüzsüz ve daha sağlıklı görünen bir cilde kavuşabilirsiniz. Birden fazla cilt bakım sorununa cevap veren, kelimenin tam anlamıyle kişiselleştirilebilen bir serum yaratmak için Baz Seruma 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyebilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Serumun ince çizgilerin, kırışıklıkların ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünün azaltılmasına yardımcı olduğu klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
  • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü hafifletir ve düzgünleştirir**.
  • Daha genç, taze ve canlı görünen cilt ortaya çıkar.
  • Baz Serum Konsantre Güçlendiricinin nüfuz etme yoğunluğunu büyük oranda artırır***

*Tüketici algılaması araştırmasıyla desteklenmiştir (MarketVision Research Study 16-0875, n=173, yaş aralığı = 25–79; Ek 1); “Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum: Hedeflenen Cilt Yüzey Katmanları” Raporu; Ek 60: Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendiricinin hedef aldığı cilt katmanına ilişkin bilgi.

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

***Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: In Vitro Franz Cell Assay (Analitik Bilimler Raporu RPT-CS-17-005; Ek 26)

Çerez Kullanımı