kapiyayolla.com Intensive Skincare Yenileyici Peeling ARTISTRY™ Intensive Skincare Yenileyici Peeling ARTISTRY™ Cilt Bakımı ARTISTRY™
kapiyayolla.com Intensive Skincare Yenileyici Peeling ARTISTRY™ Intensive Skincare Yenileyici Peeling ARTISTRY™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Intensive Skincare Yenileyici Peeling ARTISTRY™ (107998 )

Fiyat : ₺469,82(KDV Dahil)
₺39,15 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Ürün 20 Ml

Daha yumuşak, daha pürüzsüz görünen bir cilt için profesyonel görünen sonuçlar sunan bir cilt soyucu.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Cildiniz aşırı cilt soyulmasına karşı korunmaktadır. Mantar enzimi kendini otomatik olarak kapatarak cildin soyulmasını engeller.
  • Yalnızca bir kullanımdan sonra bile daha yumuşak ve daha parlak hissedilen pürüzsüz görünen bir cilt deneyimleyeceksiniz.
  • Daha gelişmiş sıkılık hissi, rahatlamış ince çizgiler, hedef alınmış yaşlanma lekeleri için ve daha dengeli, iyi nemlenmiş bir cilt hissetmek için altı hafta boyunca kullanılması önerilir.

 

Neden Seveceksiniz

 

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Yenileyici Peeling daha yumuşak, daha pürüzsüz görünen cilt deneyimi yaşatır. Sonuçlar profesyonel kimyasal peeling ile elde edilenler gibidir. Cildinizin nemlendiricilerden nem faydalarını emme yeteneği geliştirmeyi hedefler.

 

Sizin İçin Gerçekler

 

  • Klinik test sonuçları sadece bir kullanımdan sonra daha arıtılmış bir cilt göstermektedir.
  • Altı haftalık deneyimden sonra cilt daha sıkı, daha dengeli ve daha iyi nemlenmiştir.
  • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Yenileyici Peeling İNGİLTERE GÜZELLİK ÖDÜLLERİ 2011 kapsamında En İyi Yeni Lüks Cilt Bakım Ürünü kategorisine seçilmiştir.
Çerez Kullanımı