Benzer Ürünler
Dermasonik Cihaz ARTISTRY™
kapiyayolla.com Dermasonik Cihaz ARTISTRY™ Dermasonik Cihaz ARTISTRY™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Dermasonik Cihaz ARTISTRY™ (122147 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.291,87(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.833,50(KDV Dahil)
₺152,79 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

ARTISTRY™ Dermasonik, 30.000 Hz ultrasonik titreşim uygulayarak gözenekleri derinlemesine temizlerken, güçlü Derma Ion Galvanik cilt bakım bileşenlerini masajla cilde uygular.

Sizin İçin Ne Yapar

  • ARTISTRY Dermasonik Cihaz iki çıkarılıp takılabilir başlıkla birlikte sunulmaktadır. Ultrasonik Bıçak ve Derma Ion Galvanik başlık.
  • Ultrasonik Bıçak ultrasonik titreşimler üretir ve bu titreşimler cilt gözeneklerine derinlemesine giren baloncuk jetleri yaratarak siyah noktaları, makyaj kalıntılarını ve atıkları temizler.
  • Derma Ion Galvanik bir iyon akımı yöntemi ile cildi mikro düzeyde uyarır ve masajlar. Böylece ARTISTRY ürünlerine daha iyi penetrasyon sağlanır.
  • Derma Ion Galvanik’in 5 modu vardır:

1. Sıkılaştırmak için sıkılaştırma (lift) modu

2. Kırışıklığa karşı kırışıklık (wrinkle) modu

3. Vitamin Cmodu: ARTISTRY™ ürünleri içindeki aktif C Vitamini bileşenlerinin güçlü penetrasyonu

4. Cildin nemini arttırmak için nemlendirme (moisture) modu

5. Aydınlatma (Radiant) modu: (cilt tonu eşitleme modu) cilt tonunun gelişmesi için

Neden Seveceksiniz

Cildin koruyucu filmleri cildin dış etkilere karşı korunmasında özel bir rol oynar ve aynı zamanda besinsel içeriğin ciltten çıkmasını önler. Kullandıktan sonra cildin kozmetikleri emdiğine inanıyoruz fakat aslında bunlar yalnızca cilt yüzeyine nüfuz eder. Bunun için bir çözümümüz var. Dermasonik Cihaz Artistry 30.000 hz ultrasonik titreşimle uyguladığı baloncuk jetleriyle gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildi bakım ürünlerine hazırlar. Güçlü Derma Ion Galvanik uyarı ve masajı sayesinde cilt bakım bileşenleri cildin derinliklerine ulaşarak olağanüstü faydalar sunar.

Sizin İçin Gerçekler

  • Ultrasonik bıçak 30.000 Hz ultrasonik titreşim üretir ki bu saniyede 30.000 titreşime eşittir. Titreşimlerin yarattığı baloncuk jetlerisuyu şiddetle gözeneklere gönderir ve gözenekleri derinlemesine temizleyerek kirleri yok eder.
  • Derma Ion Galvanik bir iyon akımı yöntemi olarak cildi mikro düzeyde uyarır ve masajlar. Böylece ARTISTRY ürünlerine daha iyi penetrasyon sağlanır.

 

Çerez Kullanımı