Bulaşık Telleri AMWAY HOME DISH DROPS SCRUB BUDS
Bulaşık Telleri AMWAY HOME™ DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ Amway Dish Drops Bulaşık Teli Bulaşık Bakım AMWAY HOME™
Bulaşık Telleri AMWAY HOME™ DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ Amway Dish Drops Bulaşık Teli Bulaşık Bakım AMWAY HOME™

Bulaşık Telleri AMWAY HOME DISH DROPS SCRUB BUDS (110490 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺53,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺43,15(KDV Dahil)
₺3,60 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Birikmiş yiyecek ve yağ kalıntılarını çizmeden ovarak temizleyin! DISH DROPS SCRUB BUDS Bulaşık Telleri kaliteli, pasa karşı dirençli çelikten yapılmış olup, kullanışlı ve dayanıklıdır, defalarca kullanılabilir. Kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış teller, parlatılmamış gereçler, ızgaralar, tavalar, çatal-bıçaklar ve hatta tekerlekler gibi ev harici gereçler üzerinde uzun ömürlü ve etkili bir temizlik sağlar.

 

ÖZELLİKLERİ

  • DISH DROPS™ SCRUB BUDS™, cam gereçler, mangallar ve hatta tekerlek ve alet-edevat gibi çok çeşitli gereçlerin temizliğinde kullanılabilir.
  • Meyve ve sebzelerin ovalayarak temizlenmesi ve iCook™ Paslanmaz Pişirme Kapları ve diğer kaplamasız pişirme kaplarının çizmeden ve zarar vermeden güvenle temizlenmesi için mükemmeldir.
  • DISH DROPS SCRUB BUDS çelik yününden yapılmış süngerlerden dört kat daha uzun süre dayanır.
  • Kolayca durulanır ve bulaşık makinesinde yıkanabilirler.

 

ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ

DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ evin içinde de, dışında da kullanılabilir. Bulaşıkları çizmeden temizleyecek kadar nazik, atölyelerdeki kir, pas ve yağları ve mangalda birikmiş yiyecek kalıntılarını giderecek kadar güçlüdür.

  • Pişirme kaplarının temizliğinde, DISH DROPS Bulaşık Deterjanı ile kullanın. Bulaşık tellerini kullandıktan sonra yayarak açın, iyice durulayın ve tekrar eski formunu almasını sağlayın.
  • Araç-gereçlerdeki yağ ve kirlerin temizliğinde, uygun temizleyiciyle birlikte kullanın ve yukarıda belirtildiği gibi durulayın.

Lütfen dikkat:

  • DISH DROPS SCRUB BUDS Bulaşık Tellerini ev dışındaki gereçleri, tekerlekleri veya pası temizlemede kullanacaksanız, ürün üzerinde kir artıkları kalabileceğinden, tekrar pişirme kapları veya sebzelerin temizliğinde kullanmayın.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı