Balsamik Sirke AMWAY™
kapiyayolla.com Balsamik Sirke AMWAY™

Balsamik Sirke AMWAY™ (200662 )

Marka : NUTRIWAY
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺118,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺94,56(KDV Dahil)
₺7,88 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Ürün 500 Ml

Açıklama:

Bu spesiyal ürün İtalya’nın Modena bölgesinde yetişen Trebbiano ve Lambrusco üzümlerinin şırasından elde edilir. Eski zamanlardan beri Trebbiano ve Lambrusco asmaları mükemmelliği ile meşhur üzümler üretmekte ve şıralar Modena evlerinin bodrumlarında değil çatıl katlarında bekletilip, olgunlaştırılarak balzamik sirkeye dönüştürülmektedir.

Ürünün kalitesi ‘Modena Balzamik Sirkesi İtalyan Konsorsiyumu’ tarafından ve Kontrol Ajansı Cermet tarafından onaylanmıştır. Bu onaylar şişenin boynuna takılan resmi kırmızı etiketle gösterilmektedir.

Özellikleri:

  • ‘Modena Balzamik Sirkesi İtalyan Konsorsiyumu’ ve Kontrol Ajansı Cermet tarafından onaylanmıştır.
  • Yalnız Modena kırsalının Trebbiano ve Lambrusco üzümler kullanılmaktadır.
  • Meşe fıçılarda olgunlaştırılarak yoğun, meyveli bir aroma ve çok özel bir tatlı-ekşi lezzet elde edilir.

Faydaları:

 "Tadı tüketiciler tarafından çok beğenilmektedir.  Bu üzümler eski çağlardan beri mükemmellikleri  ile tanınmaktadır ve tedarikçinin kendi  topraklarında yetiştirilmektedir.  Bu bileşen çokça kullanılan konsantre şıralardan  daha değerli ve daha lezzetlidir.  Özel işlem ürünün mükemmel tadına ve  kalitesine katkıda bulunmaktadır.  şişenin boynunda bulunan resmi etiket bunun  gerçek bir Balsamik Sirke olduğunu ve kalitenin  Amway tarafından saptanan katı ve üstün  standartlara uyduğunu garanti etmektedir."

Bileşenler:

Üzüm sirkesi, pişmiş üzüm suyu konsantresi, renklendirici madde E150d (karamel) antioksidan E 224 (Kükürt dioksit ve sülfitler içerir).

Menşe Ülke: İtalya

Önerilen Kullanım Şekli:

Meyve, salata, ızgara et, tavuk ve deniz ürünleri üzerine serpiştirilerek veya soslara ve yahnilere eklenerek servis ediniz.

Detaylar:

Enerji ve Besin Ogeleri detayları için burayı tıklayın >>

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı