Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici Artistry Signature Select™ (121557 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺406,53(KDV Dahil)
İndirimli : ₺325,22(KDV Dahil)
₺27,10 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

Ürün 2 Ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Baz Seruma Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici ekleyerek ikinci ve üçüncü cilt sorunlarınıza çözüm bulun; mat, cansız görünen cildinizi düzeltin ve aydınlatın.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici, Baz Serumla karıştırıldığında, cildin yüzeyinde biriken ölü cilt hücrelerini temizler.
  • Cildin parlaklığını ve berraklığını artırır.
  • Cildin aydınlatılmasına yönelik yenilikçi yaklaşım, cildin doğal yenilenme sürecini desteklemek üzere, yeni Parlaklığı Yenileyici Teknoloji den faydalanır.
  • Mat cildin yerini daha parlak ve canlı bir ten aldığında, daha renk dengeli bir cilt ortaya çıkar.
  • Baz Seruma 3 konsantre güçlendirici karıştırarak, mat cilt de dahil olmak üzere birbiriyle bağlantılı çeşitli cilt sorunlarına çözüm sağlanabilir.

 

Neden Seveceksiniz

 

Baz Seruma eklenen yenilikçi Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici sayesinde, canlı ve daha sağlıklı görünüme sahip bir cilde artık kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yüksek performanslı cilt serumunu düzenli cilt bakım programınıza dahil ettiğinizde, mat ve cansız görünen cilde elveda diyeceksiniz. Cildin yüzeyindeki ölü hücreler hızla yok olurken, sağlıklı görünen pırıl pırıl bir cilt ortaya çıkacaktır.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Klinik araştırmalara göre cildin parlaklığında ve genel görünümünde önemli ölçüde iyileşme kaydedilmiştir.*
  • Cilt parlaklığa ve canlılığa kavuşur.
  • Cilt yüzeyindeki matlaşmış katmanı gidermek üzere cilt yüzeyinin yenilenmesini destekler.

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı