Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™
kapiyayolla.com Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ Cilt Bakımı ARTISTRY™

Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti Artistry Signature Select™ (123755 )

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺812,76(KDV Dahil)
İndirimli : ₺650,21(KDV Dahil)
₺54,18 'den başlayan taksitlerle
Müşteri Memnuniyetin

24 ml + 2 ml

Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Başlıca cilt sorununuz cildinizin yeterince parlak olmaması ise, bu Kit sizin için mükemmeldir. Aydınlatıcı Etkili Serum Kitiyle başlayın, cilt sorunlarınıza göre 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek serumunuzu bütünüyle kişiselleştirin.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

 

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 

  • Baz Serum ve Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici içerir.
  • Baz Serum’un içeriğindeki %100 Phyto-Infused Water, 5 adet saf NUTRIWAY™ bitkisel bileşenini -Aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak- harmanlar ve şimdiye kadar tek bir ARTISTRY™ ürününde yer alan en yüksek konsantrasyon ve sayıda NUTRIWAY™ bileşeni sunar.
  • Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici cildin yüzeyinde biriken ölü cilt hücrelerini gidererek, alttaki sağlıklı cildin pırıl pırıl ortaya çıkmasını sağlar.
  • Cildin aydınlatılmasına yönelik yenilikçi yaklaşım cilt yapıtaşlarının doğal yenilenme sürecini destekleyen yeni bir teknolojiyi barındırmaktadır.
  • Mat cilt de dahil olmak üzere birbiriyle bağlantılı çeşitli cilt sorunlarına çözüm sağlanabilir.

 

Neden Seveceksiniz

 

Cildi aydınlatma kişisel cilt bakım programınızda birinci öncelikteyse, Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti sizin için ideal başlangıç noktasıdır. Baz Serum ve Aydınlatıcı Konsantre Güçlendirici şeklinde iki bölümden oluşan bu Kite 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyebilirsiniz. Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti, her kadının hak ettiği pırıl pırıl cildi yaratacak yenilikçi teknolojiyi barındıranileri seviye bir cilt serumu dur. Şimdi, yeni Artistry Signature Select™ koleksiyonu sayesinde, kendinize özgü cilt bakım sorunlarınıza cevap verecek kendi kişiselleştirilebilen serumunuzu yaratabilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 

  • Klinik araştırmalara göre cildin parlaklığında ve genel görünümünde önemli ölçüde iyileşme kaydedilmiştir.*
  • Cilt parlaklığa ve canlılığa kavuşur.
  • Cilt yüzeyindeki matlaşmış katmanı gidermek üzere cilt yüzeyini yenilenmesine yardımcı olur.
  • Baz Serum Konsantre Güçlendiricinin nüfuz etme yoğunluğunu büyük oranda artırır**.

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: In Vitro Franz Cell Assay (Analitik Bilimler Raporu RPT-CS-17-005; Ek 26)

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı